KOŞULLAR

 

 

KOŞULLAR VE GİZLİLİK

Site Yönetimi
Bu internet sitesi, kayıtlı ofisi, Orta Doğu Sitesi, 320. Sok. No:4, Yüzüncüyıl, Ankara adresinde bulunan Doğa Koruma Merkezi tarafından işletilmektedir. Lütfen kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, burada yazan koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
İletişim için: dkm@dkm.org.tr
 

Kişisel Bilgiler
DKM bu sitenin ziyaretçileri ve kayıtlı üyelerinin kişisel bilgilerini internet sitesinin geliştirilmesi amacıyla analiz için kullanabilir,ancak hiç bir kişisel bilgi üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
 

Kullanım Koşulları
Bu internet sitesi DKM’nin lisans hakkına sahip bulunduğu çeşitli materyaller içerir. Bu materyaller makaleler, fotoğraflar, grafikler ve çeşitli yöntemleri içermekle birlikte bunlarla sınırlı değildir. Tüm materyaller kanunlarla korunmaktadır ve DKM’nin izni olmaksızın çoğaltılamaz ve kullanılamaz.
Bu sitede yer alan materyaller, eğitim ya da bilimsel araştırmalar dışında ticari amaçlı olarak kullanılamaz. Kullanılmasına izin verilen her materyal için, materyallerin telif hakkına sahip olan DKM’nin kaynak olarak gösterilmesi zorunludur. Okulların dersliklerindeki kullanımı hariç olmak üzere, site içeriğinin, DKM’nin yazılı izni olmaksızın yayımlanması, çoğaltılması ve üçüncü kişi ya da kurumların kullanımına sunulması yasaktır. Site içeriğiyle ilgili kullanım izni almak için dkm@dkm.org.tr e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz
Bu internet sitesi veya içeriğinin izinsiz olarak kullanımı DKM’ye dava açma hakkı doğurur.
 

Bilgilerin Doğruluğu
DKM, site içeriğinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla, gereken özveri ve ciddiyet gösterilerek hazırlanmıştır, ancak yine de içeriğin doğruluğu ve güncelliği konusunda DKM hiç bir garanti vermemektedir, yanlış ya da eksik bilgilerden ötürü DKM hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz
 

Diğer İnternet Sayfalarına Link Verilmesi
Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, DKM link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı DKM dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı DKM’den bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları kapsamında gerçekleşir, DKM bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.